tvorba webových stránek - virtuální prohlídky - fotografování - dtp

úvod / služby / výšková fotografie

výšková fotografie

Fotografie ze stožáru

stozarchcete-li z teleskopické tyče - je fotografování ze vzduchu, které umožňuje pořizovat snímky z nadhledu. Fotograf obsluhuje fotoaparát ze země, zatímco samotný přístroj může být umístěn až ve výšce sedm metrů nad zemí.

Využitím této služby máte možnost získat originální fotografie pořízené z netradičního pohledu, který dokáže podat srozumitelný obraz o předmětech, stavbách a dalších objektech tak, jak byste toho jinak nikdy nemohli dosáhnout. V poslední době je tato forma fotografování velmi žádaná na svatbách, při různých společenských událostech a dalších eventech.

Také realitní kanceláře si stále více uvědomují, jak jsou pro jejich úspěšnost fotografie (a zejména jejich kvalita a zprostředkování) důležité. Proto se na nás stále častěji obracejí a zadávají si fotografování domů, usedlostí, ale i interiérů

Možnosti využití

Fotografování touto technikou je mimo jiné i velmi ekonomická záležitost, neboť jsme vám schopni snadno vyfotit takové objekty a předměty, na jejichž fotografování by bylo jinak potřeba pronajmutí plošiny či sestavení lešení, což je jak časově, tak finančně poměrně nákladná záležitost.

chci něco vyfotit


řekli {napsali} o nás

 • Požádal jsem Vás o další www stránky (vp3.cz) a tady, i přes velkou náročnost utřídění materiálů, spousty obrazových příloh a jiných “vychytrávek” jste opět velmi rychle a kvalitně předvedl, že za příznivou cenu mohou vzniknout designově perfektní stránky, plně funkční i s ostatními službami (domény, emailové adresy a pod).

  Vladimír Paleček v.r.
  jednatel společnosti VP3
  www.vp3.cz

 • Vámi vytvořené stránky www.euu-cz.org mají vysokou estetickou a grafickou úroveň, jejich forma i obsah plně odpovídají našemu specifickému zaměření činnosti a poslání. S uznáním se k těmto stránkám vyjadřovali i výtvarní umělci z řad laureátů našich Evropských cen, stejně tak jako renomované osobnosti z oboru profesionální fotografie (nositelé titulu QEP a MQEP) a také designu.

  PhDr. Petr Vašíček
  president Evropské unie umění
  www.euu-cz.org

 • Fa Akrij Design Studio pana Horáka se postarala o výrobu našich webových stránek a musím říci, že se svého úkolu zhostila výborně, jsme s jeho prací velmi spokojeni. Na všechny požadavky reaguje rychle, nové nápady dotáhne do konce a také přichází s vlastními návrhy, což je neocenitelné.

  Martina Brátová
  Restaurace Gome
  www.gome-kladno.cz

Kontaktní formulář
Nevyplnovat: