tvorba webových stránek - virtuální prohlídky - fotografování - dtp

úvod / služby / virtuální prohlídky

virtuální prohlídky

... a svět se bude točit kolem Vás

Chcete zaujmout návštěvníky svých webových stránek originálními panoramatickými fotografiemi? Připravíme Vám tzv. virtuální prohlídky na míru. Jedná se o 360° panoramata interiérů i exteriérů. Dechberoucí přírodní scenérie, hrady a zámky, města, obce, obchodní domy, hotely a mnohé jiné. Pomůžeme Vám zvýraznit Vaši prezentaci.

vytvořené prohlídky

Kde a jak panoramata použít

Výslednou virtuální prohlídku je možné prohlížet pomocí několika technologií, umíme JAVU, FLASH, DevalVR a QuickTime, ale v dnešní době používame již jen Flash a HTML5, které je vhodné pro mobilní telefony. Zároveň je v HTML5 možná funkce GYROSKOP - kdy stojíte na místě otáčíte se a v telefonu či tabletu se s Vámi otáčí i prohlídka. Je to velice efektní, bohužel momentálně opravdu funkční jen iPhonu a iPadu, ostatní zařízení na Androidu nebo WindowsPhone fungují též ale ještě s drobnýma chybama (snad se časem dočkáme).

Možnosti využití - panoramata a prohlídky:

chtěl(a) bych virtuálky


řekli {napsali} o nás

 • Požádal jsem Vás o další www stránky (vp3.cz) a tady, i přes velkou náročnost utřídění materiálů, spousty obrazových příloh a jiných “vychytrávek” jste opět velmi rychle a kvalitně předvedl, že za příznivou cenu mohou vzniknout designově perfektní stránky, plně funkční i s ostatními službami (domény, emailové adresy a pod).

  Vladimír Paleček v.r.
  jednatel společnosti VP3
  www.vp3.cz

 • Vámi vytvořené stránky www.euu-cz.org mají vysokou estetickou a grafickou úroveň, jejich forma i obsah plně odpovídají našemu specifickému zaměření činnosti a poslání. S uznáním se k těmto stránkám vyjadřovali i výtvarní umělci z řad laureátů našich Evropských cen, stejně tak jako renomované osobnosti z oboru profesionální fotografie (nositelé titulu QEP a MQEP) a také designu.

  PhDr. Petr Vašíček
  president Evropské unie umění
  www.euu-cz.org

 • Fa Akrij Design Studio pana Horáka se postarala o výrobu našich webových stránek a musím říci, že se svého úkolu zhostila výborně, jsme s jeho prací velmi spokojeni. Na všechny požadavky reaguje rychle, nové nápady dotáhne do konce a také přichází s vlastními návrhy, což je neocenitelné.

  Martina Brátová
  Restaurace Gome
  www.gome-kladno.cz

Kontaktní formulář
Nevyplnovat: