tvorba webových stránek - virtuální prohlídky - fotografování - dtp

úvod / služby / fotografování

fotografování

Zajímavé obrázky a kvalitní fotografie dokáží oživit i jinak nezajímavý web. A v kombinaci s dobrým obsahem webu, dostanete kvalitní webové stránky. Sami vytváříme originální fotografie nejen pro potřeby námi tvořených webů, ale také pro ostatní klienty. Chcete-li zajímavé fotografie pro jakékoliv účely, obraťte se na nás.

reference

Originální fotografie

Pro focení máme kvalitní techniku, je-li potřeba, fotografie také následně upravíme.Fotíme téměř vše, naše fotografie by se daly rozdělit do následujících kategorií:

chci něco vyfotit


řekli {napsali} o nás

 • Požádal jsem Vás o další www stránky (vp3.cz) a tady, i přes velkou náročnost utřídění materiálů, spousty obrazových příloh a jiných “vychytrávek” jste opět velmi rychle a kvalitně předvedl, že za příznivou cenu mohou vzniknout designově perfektní stránky, plně funkční i s ostatními službami (domény, emailové adresy a pod).

  Vladimír Paleček v.r.
  jednatel společnosti VP3
  www.vp3.cz

 • Vámi vytvořené stránky www.euu-cz.org mají vysokou estetickou a grafickou úroveň, jejich forma i obsah plně odpovídají našemu specifickému zaměření činnosti a poslání. S uznáním se k těmto stránkám vyjadřovali i výtvarní umělci z řad laureátů našich Evropských cen, stejně tak jako renomované osobnosti z oboru profesionální fotografie (nositelé titulu QEP a MQEP) a také designu.

  PhDr. Petr Vašíček
  president Evropské unie umění
  www.euu-cz.org

 • Fa Akrij Design Studio pana Horáka se postarala o výrobu našich webových stránek a musím říci, že se svého úkolu zhostila výborně, jsme s jeho prací velmi spokojeni. Na všechny požadavky reaguje rychle, nové nápady dotáhne do konce a také přichází s vlastními návrhy, což je neocenitelné.

  Martina Brátová
  Restaurace Gome
  www.gome-kladno.cz

Kontaktní formulář
Nevyplnovat: