tvorba webových stránek - virtuální prohlídky - fotografování - dtp

úvod / služby / tvorba webových stránek

tvorba webových stránek

Při tvorbě webových stránek klademe důraz na profesionální vzhled, dobrou použitelnost, jednoduchost, rychlost a přehlednost stránek. Podívejte se do sekce Reference.

Webdesign děláme již od založení firmy v roce 2001. V našem podání je webdesign především tvorba webových stránek, tvorba aplikací na míru, ale zahrnuje také mnohé další služby. Všechny služby mají něco společného - děláme je naplno.

vytvořené webovky

Přehled nabízených služeb:

Tvorba www stránek

Tvorba nových webových stránek na míru klientovi. Tvoříme originální www stránky, které zaujmou a které budou vyhledatelné. XHTML, PHP, MySQL, CSS

Redesign - předělání stránek

Provádíme redesign již stávajících stránek, které už nesplňují svůj účel. Poradíme, navrhneme možnosti předělání, případně vytvoříme stránku úplně nové.

Tvorba e-shopů

Jednoduché i složitější originální internetové obchody vytvořené dle potřeb zákazníka.

Správa webu

Zajistíme průběžnou aktualizaci Vašich webových stránek, případně je budeme dále rozvíjet. Nebudete mít žádné starosti s provozem webu. O vše se postaráme a budeme Vás průběžně informovat o stavu internetové prezentace.

Webhosting

Nabízíme Vám také zařízení webhostingu a registraci domén.

chtěl(a) bych webovky


řekli {napsali} o nás

 • Požádal jsem Vás o další www stránky (vp3.cz) a tady, i přes velkou náročnost utřídění materiálů, spousty obrazových příloh a jiných “vychytrávek” jste opět velmi rychle a kvalitně předvedl, že za příznivou cenu mohou vzniknout designově perfektní stránky, plně funkční i s ostatními službami (domény, emailové adresy a pod).

  Vladimír Paleček v.r.
  jednatel společnosti VP3
  www.vp3.cz

 • Vámi vytvořené stránky www.euu-cz.org mají vysokou estetickou a grafickou úroveň, jejich forma i obsah plně odpovídají našemu specifickému zaměření činnosti a poslání. S uznáním se k těmto stránkám vyjadřovali i výtvarní umělci z řad laureátů našich Evropských cen, stejně tak jako renomované osobnosti z oboru profesionální fotografie (nositelé titulu QEP a MQEP) a také designu.

  PhDr. Petr Vašíček
  president Evropské unie umění
  www.euu-cz.org

 • Fa Akrij Design Studio pana Horáka se postarala o výrobu našich webových stránek a musím říci, že se svého úkolu zhostila výborně, jsme s jeho prací velmi spokojeni. Na všechny požadavky reaguje rychle, nové nápady dotáhne do konce a také přichází s vlastními návrhy, což je neocenitelné.

  Martina Brátová
  Restaurace Gome
  www.gome-kladno.cz

Kontaktní formulář
Nevyplnovat: